|
Какой рейтинг вас больше интересует?
|
Главная / Каталог блогов / Cтраница блогера Начни утром с нами МАКСИМУМ - ЭТО МАКСИМУМ УСПЕХА! / Запись в блоге
нічого2011-12-22 19:37:18 (читать в оригинале)новий рік, новий рік, ця тема зараз абсолютно правильна і логічна як не крути, але як же ж вона мене дістала. І здавалося, чого б мені біситись.... але, чорт , признайся собі, телепень, ти хочеш бути на місці оцих ошалілих, заклопотаних подарунками та приготуваннями людей. З посмішкою і втомою бігати купувати купу подарунків, жалітись що вже нема нічого в гаманці, вибирати ялинку, вішати іграшки, в теплі та затишку, з старими американськими піснями.....хочеш але одразу ж і вбиваєш думку, нема чого, ти що, зовсім вже з"їхала, в тебе такого не було ніколи і не буде, з якого довбаного дива таке буде в Тебе? З якого! ще 1 день а потім 2 канікул, коли прийдеться їхати в те чортове місто, в той дім...верне... сьогодні випадково довелось спасати роботу одного індивіда, будувати предмети потім трохи повезяти фарбами...але суть не в тому....зловила себе на думці, що бачу тепер безліч ньюансів, про які раніше навіть не задумувалась.......приємно. паршиво від усвідомлення, скільки зникло часу...від серпня місяця і до сьогодні взагалі не було днів начебто...ніби і не жила...однак вони ж були, а не відчулись....неймовірно, голова просто закипає, я розумію, що немаю нічого важливого для себе... холодно.
|
Категория «Телевидение»
Взлеты Топ 5
Падения Топ 5
Популярные за сутки
|
Загрузка...
взяты из открытых общедоступных источников и являются собственностью их авторов.
